Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima - Menu

COMARCH ERP OPTIMA Koszalin

Koszalin - Comarch ERP Optima

 

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Zintegrowany program, w którym wszystkie moduły tworzą całość, oznacza “jednorazowe wprowadzanie danych” – dokumenty wprowadzone do programu poprzez jeden moduł są automatycznie dostępne w pozostałych modułach. Pozwala to na znaczne przyspieszenie i zautomatyzowanie pracy firmy, a kadrze zarządzającej daje możliwość wszechstronnych analiz w oparciu o te dane. Wraz ze wzrostem wymagań, wielomodułowa budowa pozwala na rozbudowę o kolejne elementy. Moduły Comarch ERP Optima przedstawione poniżej można swobodnie dobierać w zależności od potrzeb firmy. Każdy z nich to inny zakres funkcjonalności.

Comarch ERP Optima - Moduły

Program Comarch ERP Optima jest zbudowany i pracuje w oparciu o najnowsze technologie informatyczne w środowisku Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również na pracę w sieci na wielu komputerach. Dzięki modułowej budowie, daje możliwość elastycznego dopasowania do potrzeb klienta. Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu sprawia, że praca na Comarch ERP Optima jest prosta i przyjemna.
Dzięki pracy kilku zespołów projektowych Comarch ERP Optima jest zawsze zgodny ze zmieniającymi się przepisami prawa.

Comarch ERP Optima - Raporty

Skuteczne decyzje potrzebują właściwej informacji. Poprzez zintegrowanie system Comarch ERP Optima pozwala na kompleksowe analizowanie danych z różnych obszarów działania firmy. Daje to możliwość obserwowania pewnych ogólniejszych procesów i trendów. Dzięki właściwej analizie możesz mieć dostęp do konkretnych informacji wspierających podejmowanie decyzji, dzięki którym Twoja firma będzie się rozwijać.
Comarch ERP Optima BI

Analizy ERP Optima Analizy Business Intelligence

Dla firm o małej lub średniej wielkości używanie arkuszy Excela do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych nie jest już wystarczające.  Firmy posiadają prawdziwe góry informacji do przeanalizowania, jeśli chcą odkryć, co tak naprawdę zwiększa ich sprzedaż. Firmy gromadzą szczegółowe wiadomości o poszczególnych konsumentach, wprowadzają nowe kanały sprzedaży czy rozszerzają asortyment – danych przybywa.

Rozwiązaniem dla tej sytuacji jest Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence – intuicyjne narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch ERP Optima.

Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać znacznie efektywniej.

Masz pytania, jesteś zainteresowany(a) bezpłatną prezentacją.

Zapraszamy!