Kompix Konwerter

KOMPIX KONWERTER


KOMPIX Konwerter RCP Breitenbach -> Optima

Konwerter RCP służy do konwersji zapisów czasy pracy personelu firmy. Na podstawie źródłowego pliku csv z systemu Breitenbach zostaje wygenerowany plik xls, który następnie importuje się bezpośrednio z menu Comarch ERP Optima.

Dodatkową funkcjonalnością konwertera jest uwzględnienie pierwszych 30 minut pobytu na dzień jako przerwy płatnej. Pozostały czas przerwy jest importowany jako przerwa niepłatna.

KOMPIX KONWERTER RCP BREITENBACH -> OPTIMA
KOMPIX KONWERTER RCP BREITENBACH -> OPTIMA
ProgramCena netto
Kompix Konwerter RCP Breitenbach/stanowisko500,-
Kompix Konwerter RCP Breitenbach /firma1500,-

KOMPIX Konwerter KAMSOFT -> Optima

Program pozwala na konwersję danych generowanych przez programy sprzedażowe firmy KAMSOFT do formatu akceptowanego przez Comarch ERP Optima. Przekonwertowany plik wczytywany jest poprzez narzędzia importu danych księgowych w Optimie i pozwala na księgowanie dokumentów. Program dedykowany jest dla firm prowadzących sprzedaż przy użyciu oprogramowania firmy KAMSOFT, a w księgowości używających systemu Comarch ERP Optima. Jest również idealnym  narzędziem dla biur rachunkowych pracujących na Optimie i obsługujących klientów korzystających z oprogramowania KAMSOFT.

KOMPIX KONWERTER KAMSOFT -> OPTIMA
ProgramCena netto
Kompix Konwerter Kamsoft/firma400,-
Kompix Konwerer Kamsoft /firma- dla biur rachunkowych500,-

KOMPIX Konwerter Subiekt -> Optima

Konwerter EPP służy do konwersji plików w formacie epp zawierających rejestry zakupu oraz sprzedaży wyeksportowane dla biur rachunkowych z oprogramowania InsERT Subiekt GT do formatu xml umożliwiającego import tych danych do Comarch Optimy.

KOMPIX KONWERTER SUBIEKT -> OPTIMA
ProgramCena netto
Kompix Konwerter Subiekt /firma400,-
Kompix Konwerter Subiekt /firma- dla biur rachunkowych500,-

JEŚLI POTRZEBUJĄ PAŃSTWO DODATKOWYCH FUNKCJI W SWOICH APLIKACJACH - ZAPRASZAMY.

Kontakt