Serwery Koszalin

SERWERY KOSZALIN


Serwery – kto potrzebuje?

Intel Xeon - Serwery KoszalinWiele firm kupując pierwsze komputery nie planuje zakupu serwera. W miarę jednak rozwoju przedsiębiorstwa wraz z zakupem kolejnych zestawów komputerowych okazuje się, że dotychczasowa sieć okazuje się zbyt mało wydajna i kłopotliwa w działaniu. Wymagania współczesnego biznesu są bowiem coraz większe.
Jest to odpowiedni moment na zakup wydajnego serwera, który przejmie na siebie ciężar obsługi baz danych, połączy oddziały firmy (praca terminalowa) i umożliwi dostęp zdalny dla pracowników w terenie, zapewni możliwość efektywnego gromadzenia informacji wraz z ich archiwizacją, a także zapewni szereg dodatkowych usług.
Oferowane przez nas serwery i komputery zapewniają użytkownikom wysoką wydajność, innowacyjne rozwiązania, jakość uznanych i sprawdzonych podzespołów, przy zachowaniu optymalnego stosunku ceny do wydajności. Zastosowanie komponentów wysokiej klasy, starannie dobrana i przetestowana konfiguracja, gwarantują wysokie walory użytkowe sprzętu. Nowoczesne technologie stosowane w naszych produktach ułatwiają zarządzanie i administrację sprzętem oraz redukcję kosztów obsługi.
Każda firma potrzebuje sieci komputerowej i rozwiązań informatycznych pozwalających na optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów. Stały i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa możliwy jest obecnie tylko przy zastosowaniu odpowiednio dobranych rozwiązań sieciowych i oprogramowania najwyższej jakości. Dlatego rozważ zakup profesjonalnego serwera …
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno serwery ekonomiczne (już od kilku tysięcy złotych) po rozwiązania wieloprocesorowe zapewniający najwyższą wydajność.

Dell - Serwery Koszalin

Dell Serwery

Fujitsu - Serwery Koszalin

Lenovo - Serwery Koszalin

NTT - Serwery Koszalin


JEŚLI POTRZEBUJĄ PAŃSTWO DOPASOWANYCH KONFIGURACJI - ZAPRASZAMY.

Kontakt