BAGRAMET Sp. z o.o.

Bagramet

Bytów, dn. 09-09-2011

Przedsiębiorstwo BAGRAMET powstało w 2001 roku. Obecnie jesteśmy czołowym producentem części zamiennych do znanych marek maszyn rolniczych, produkowanych przez polskich i europejskich producentów. Produkujemy również maszyny rolnicze oraz konstrukcje stalowe.

Firma zatrudnia ponad 100 pracowników, a jej siedziba znajduje się w mieście Bytów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, zarządzanym przy pomocy technologii i oprogramowania HI-TECH, co umożliwia szybkie przestawienie się na potrzeby rynku i naszych klientów.

Misją przedsiębiorstwa jest najlepszy stosunek jakości produkowanych wyrobów i dostarczanych usług do ich ceny.

W 2009 roku w związku z dynamicznym rozwojem firmy dokonaliśmy zakupu nowego, zintegrowanego oprogramowania do obsługi działu księgowego, kadr i płac, magazynu oraz obsługi zleceń. Opierając się na wysokiej renomie producenta i rekomendacji firmy wdrożeniowej wybraliśmy system Comarch ERP Optima. Wdrożenie w naszej siedzibie w Bytowie dokonał Partner firmy Comarch z Koszalina – firma PUH KOMPIX Krzysztof Przybysz. Bieżącą obsługę serwisową zapewnia nam również firma KOMPIX.

W kolejnych latach uzupełnialiśmy instalację o kolejne stanowiska magazynowo-handlowe (Handel Plus) oraz CRM. Aktualnie wykorzystujemy 9 stanowisk programu.

Wykorzystujemy w pełni zaawansowane funkcje programu takie jak automatyczne księgowania, elektroniczna komunikacja z bankami czy pobieranie z Internetu kursów walut, które w znacznym stopniu ułatwiają nam pracę. Bogata funkcjonalność programu została uzupełniona przez obsługującego nas Partnera o niezbędne w naszej firmie dodatkowe elementy (dodatkowe raporty, funkcje, blokady i filtry). Program zaspokaja w większości nasze potrzeby.

Istotną zaletą jest również gwarantowana przez producenta dostępność aktualizacji programu, zapewniających jego zgodność z aktualnymi przepisami.

Decyzję o zakupie i wdrożeniu tego systemu uważamy za słuszną.

Wdrożone moduły:

  • OPT!MA Księga Handlowa Plus 2 st.
  • OPT!MA Kasa/Bank Plus 9 st.
  • OPT!MA Środki Trwałe 1 st.
  • OPT!MA Kadry i Płace Plus 2 st.
  • OPT!MA Handel Plus 7 st.
  • OPT!MA Serwis  3 st.
  • OPT!MA CRM 8 st.
  • OPT!MA Analizy 1 st.

Dane firmy:
BAGRAMET Spółka z o.o.
ul. Wojska Polskiego 36D
77-100 Bytów
www.bagramet.eu

Podpisano
Prezes Zarządu
Tomasz Baranowski
Comarch ERP Optima - Referencje Bagramet
Comarch ERP Optima - Referencje Bagramet