PW Janex Sp. z o.o.

Janex

Koszalin, dn. 10-09-2011

Od 1989 roku “JANEX” prowadzi działalność w zakresie hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów elektrycznych. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w branży elektroinstalacyjnej. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami a naszym klientom proponujemy wysoką jakość wyrobów i konkurencyjne ceny.

Systemy Comarch/CDN używamy od 1999 roku, kiedy to zakupiliśmy pierwsze programy z serii Klasyka. Pod koniec roku 2006 podjęliśmy decyzję o unowocześnieniu oprogramowania. Naturalnym wyborem była kontynuacja współpracy z dotychczasowym producentem i zakup zintegrowanego systemu Comarch ERP Optima. Dzięki szybkiemu wdrożeniu wykonanemu przez dotychczasowego Partnera – firmę PUH KOMPIX Krzysztof Przybysz od początku 2007 roku pracowaliśmy już na nowym systemie.

Comarch ERP Optima wykorzystywana jest przez nas do prowadzenia sprzedaży hurtowej i detalicznej naszych towarów i usług oraz zapewnia obsługę działu księgowości i kadr i płac. Obecnie używamy 8 stanowisk programu. Bieżącą obsługę serwisową w zakresie oprogramowania i sprzętu zapewnia nam Partner wdrażający system – firma KOMPIX.

Funkcjonalność programu spełnia nasze oczekiwania, dlatego decyzję o zakupie tego systemu uważamy za trafną.

Wdrożone moduły:

  • OPT!MA Handel 8 st.
  • OPT!MA Księga Handlowa 1 st.
  • OPT!MA Kasa/Bank 8 st.
  • OPT!MA Środki Trwałe 1 st.
  • OPT!MA Kadry i Płace 1 st.
  • OPT!MA Analizy 1 st.

Dane firmy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JANEX
Spółka z o.o.
ul. Przemysłowa 11a
75-216 Koszalin
www.janex.koszalin.pl

Podpisano
Prokurent Ewelina Jestrabek
Comarch ERP Optima - Referencje Janex