Aviva SFIO PPK

Szanowni Państwo,

Aviva Investors Poland TFI S.A. posiada w swojej ofercie Pracowniczy Plan Kapitałowy Aviva SFIO PPK.

 Jako instytucja finansowa pragniemy zostać długoterminowym partnerem pracodawcy, zapewniając pełne wsparcie w prowadzeniu PPK. Skoncentrujemy się przede wszystkim na maksymalnym zautomatyzowaniu procesów, które pozwolą odciążyć pracodawcę w codziennej obsłudze. W tym celu dostarczymy odpowiednie rozwiązania informatyczne dla pracodawcy i pracowników.

Aviva jako pierwsza instytucja finansowa na polskim rynku wdrożyła wraz Comarch ERP automatyczną komunikację z podmiotami zatrudniającymi w ramach PPK (API).

 Oferujemy atrakcyjne warunki kosztowe. Średnia opłata w skali roku za zarządzanie funduszami zdefiniowanej daty w Aviva wynosi 0,31%.

 Grupa Aviva, w skład której wchodzi Aviva Investors Poland TFI S.A., aktywnie uczestniczy we wdrażaniu nowych rozwiązań emerytalnych na rynkach finansowych. Z powodzeniem brała udział we wdrażaniu analogicznej do PPK reformy emerytalnej (Pension Acts) w Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie jest liderem wśród prywatnych dostawców. Po pierwszym etapie w Polsce jesteśmy w czołówce instytucji finansowych oferujących PPK pod względem pozyskanych firm i pracowników.

Pragniemy przedstawić naszą ofertę na prowadzenie i zarządzanie środkami w ramach Pracowniczego Planu Kapitałowego.

Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem i będzie okazją do nawiązania współpracy.

 

 To nas wyróżnia:

  • Wieloletnie doświadczenie – Od 2001 roku zarządzamy inwestycjami, 15 lat prowadzimy programy emerytalne dla firm• Globalne kompetencje – Aviva w 2012 roku uczestniczyła w tworzeniu     reformy emerytalnej na rynku brytyjskim, gdzie jest liderem wśród prywatnych dostawców
  •  W czołówce dostawców PPK – Aviva Investors TFI jest wśród liderów instytucji finansowych, które zawarły największą ilość umów o zarządzanie PPK z firmami zatrudniającymi powyżej 250 pracowników (I etap lipiec-listopad 2019)
  •  Stabilny i doświadczony zespół inwestycyjny – sprawia, że nasze fundusze przynoszą dobre długoterminowe wyniki
  •  Brak opłat – Do końca 2020 roku nie pobieramy opłat za zarządzanie subfunduszami w ramach PPK
  •  Platforma dla pracodawcy- Kompleksowe rozwiązanie do obsługi PPK w jednym miejscu
  •  Portal dla pracowników – Każdy pracownik może zarządzać środkami PPK online 24h/7 w serwisie MojaAviva

Zamów