COMARCH ERP XL 2023.2 - NOWA WERSJA

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu Comarch ERP XL w wersji 2023.2. Dodaliśmy przeszło 220 nowych funkcjonalności w różnych obszarach biznesowych.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na wykorzystanie mechanizmów sztucznej inteligencji (AI) w procesach optymalizacji zatowarowania, prognozowania zakupów oraz windykacji. Comarch OCR rozpoznaje faktury w języku angielskim, a na wydruku faktury w formacie sPrint można prezentować kod QR do przelewu. Jego zeskanowanie za pomocą aplikacji bankowej automatycznie utworzy przelew z wypełnionymi danymi.
Cały czas wprowadzamy zmiany dotyczący obsługi KSeF, przede wszystkim obsługując nowe parametry i poszerzając zakres wymienianych danych. W produkcji dodaliśmy zmiany ergonomiczne na dokumencie PP (plany produkcji), a w księgowości znacząco została podniesiona wydajność w przypadku obsługi bardzo dużej ilości (powyżej 1 mln) kont.
Z poziomu Comarch POS można rejestrować dostawy zewnętrzne PZ i wystawiać dokumenty reklamacji. W celu jeszcze większej automatyzacji w zakresie współpracy z przewoźnikami i kurierami zachęcamy do korzystania z Comarch Shipping – dodaliśmy w ERP XL obsługę wielu paczek w ramach jednego zlecenia przesyłki. 

Niedawno odbyła się premiera nowej platformy Wszystko.pl – warto pamiętać, że bezpośrednio z systemu można wystawić oferty i także tym kanałem pozyskiwać nowe zamówienia.

Szczegółowy wykaz wszystkich zmian można znaleźć pod poniższym linkiem:

Dowiedz się więcej