Comarch MedNote

MedNote to idealny system dla Indywidualnych Praktyk Lekarskich

Karta wizyty, recepta w Comarch MedNote

Intuicyjny jak kartka papieru

Idea pracy z dokumentami

Formularze w medNote są wzorowane na papierowych wersjach dokumentów, znanych z codziennej pracy, a system bardziej przypomina edytor tekstu, niż klasyczną aplikację medyczną.

Automatyczny zapis

Zawartość uzupełnianych dokumentów jest automatycznie zapisywana w chmurze medNote, dzięki czemu nie utracisz jej w wyniku przypadkowego zamknięcia przeglądarki. Możesz również w dowolnej chwili przerwać prace i kontynuować na innym komputerze.

Wyszukiwarka wbudowana w dokumenty

Nie musisz otwierać dodatkowych okienek, by z niej korzystać. Gdy uzupełniasz treść dokumentu, system przeszukuje terminologie medyczne i katalog leków dostarczając podpowiedzi. Całość opiera się o najbardziej naturalny dla człowieka mechanim pełnotekstowego przeszukiwania fraz, dzięki któremu możesz odnajdywać hasła nawet na postawie fragmentów wyrazów.

Wyszukiwanie w Comarch MedNote

Wystawianie recepty w Comarch MedNote

Wygodne wystawianie recept

Katalog leków PharmIndex

Gdy uzupełniasz receptę, automatycznie przeszukujemy dla Ciebie katalog leków PharmIndex, który otrzymujesz od nas wraz z aplikacją.

System podpowiedzi

System podpowiedzi skraca czas potrzebny na wybranie leku, a także wyświetla aktualne poziomy refundacji, zakresy wskazań oraz informacje o dostępności rynkowej danego leku.

Informacje dodatkowe

Jednym kliknięciem uzyskasz dostęp do rozszerzonych informacji pochodzących z ChPL.

Skontaktuj się z nami – Kompix Comarch Partner Gdynia

Comarch medNote