Comarch e-Sklep

Comarch e-Sklep

Comarch e-Sklep

COMARCH e-SKLEP


Comarch e-Sklep

Twój automatyczny sprzedawca 24h/dobę

Polski rynek handlu internetowego to jeden z najszybciej  rosnących w Europie, a jego szacunkowa wartość w 2015 roku to ponad 38 mld zł! Sklep internetowy jest nie tylko tańszy od sklepu stacjonarnego, a często stanowi również jego uzupełnienie – to Twój automatyczny sprzedawca 24h/dobę. Nie musisz być informatykiem aby rozpocząć sprzedaż w Internecie – wystarczy skorzystać z odpowiednich narzędzi. Comarch e-Sklep to profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu możesz w pełni prowadzić handel w sieci.


Pełna integracja z systemem ERP – element, który trudno przecenić

Comarch e-Sklep w pełni zintegrowany z systemami Comarch ERP

Dzięki integracji z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, zamawiając Comarch e-Sklep otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz aby prowadzić własny sklep internetowy. Jeżeli już wiesz co chcesz sprzedawać w sieci – po prostu załóż e-Sklep – internetowi Klienci już na to czekają.


Poznaj Comarch e-Sklep:


Skuteczna sprzedaż w Internecie
Skuteczna sprzedaż w Internecie dzięki Comarch e-Sklep
Gotowy sklep internetowy i wsparcie dużego partnera
Comarch e-Sklep to gotowy sklep internetowy ze wsparcie dużego partnera
Brak limitów i pełne wsparcie dla ciągłego rozwoju
Comarch e-Sklep zapewnia brak limitów i pełne wsparcie dla ciągłego rozwoju

Comarch e-Sklep to:


 • Pełna Integracja z systemem ERP
Comarch e-Sklep to jedyne na rynku oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Z systemu ERP do sklepu wysyłane są rabaty, zestawy promocyjne, towary wraz z opisami i aktualne stany magazynowe. Ze sklepu do ERP wysyłane są m.in. informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

 • Mobilna wersja sklepu To dodatkowy interfejs, zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dzięki temu Klienci sklepów opartych o oprogramowanie Comarch e-Sklep mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. Funkcjonalność ta jest niezwykle ważna zwłaszcza w branżach gdzie zakupy dokonywane są pod wpływem impulsu. Jednym kliknięciem myszki możesz dopasować swój sklep do urządzeń mobilnych. Rynek zakupów mobilnych rozwija się błyskawicznie – pamiętaj o tym!

Mobilna wersja Comarch e-Sklep


 • Enterprise, sklep dla wymagających 

Dla Klientów, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych narzędzi e-commerce oraz chcą ze swoją ofertą pójść o krok dalej, przygotowaliśmy Comarch e-Sklep w wersji Enterprise. Wersja Enterprise jest rozbudowywana o dodatkowe funkcjonalności, które usprawnią proces sprzedaży i zarządzanie systemem. Sklep w tej wersji jest przygotowany do sprzedaży zagranicznej i obsługi wielosklepowości.


 • Intuicyjny i responsywny panel do zarządzania sklepem

Specjalnie przygotowany oraz ciągle rozwijany panel administracyjny Comarch e-Sklep to wygoda zarządzania i bieżącego monitorowania Twojego sklepu internetowego w każdym momencie i na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Responsywny panel Comarch e-Sklep


 • Bezpieczeństwo

Comarch e-Sklep online jest w całości zainstalowany w nowoczesnym centrum danych Comarch Data Center. Gwarantuje to przede wszystkim stałą kontrolę bezpieczeństwa oraz bieżącą opiekę wykwalifikowanych administratorów. Dane naszych klientów są chronione przed niepowołanym dostępem za pomocą najbardziej nowoczesnych mechanizmów zabezpieczeń. Klienci Comarch e-Sklep mogą również skorzystać z certyfikatu SSL.


 • Powiadomienia SMS

Comarch e-Sklep pozwala na wysyłanie automatycznych powiadomień do wszystkich klientów sklepu o stopniu realizacji zamówienia. Administrator otrzymuje możliwość zarządzania powiadomieniami SMS wysyłanymi na poszczególnych etapach zamówienia do swoich Klientów. Wszystkie wysyłane SMS-y są widoczne w specjalnie przygotowanym raporcie, dzięki czemu zawsze wiesz co i kiedy zostało wysłane.


Użytkownicy Comarch e-Sklep mogą promować swoje towary w serwisie wszystko.pl – pierwszej w Polsce internetowej galerii handlowej stworzonej przez producenta oprogramowania. Obecność w serwisie wszystko.pl jest darmowa dla wszystkich Klientów Comarch e-Sklep.

wszystko.pl dla użytkowników Comarch e-Sklep

 • Nieograniczone możliwości 
Comarch e-Sklep jako jeden z nielicznych posiada możliwość wystawiania nielimitowanej liczby towarów w e-sklepie, nie jest ograniczony limitami wielkości bazy danych oraz ilości przesyłanych danych. Nie musisz też podpisywać długoterminowych umów, dostajesz abonament miesięczny, a na start 30-dniowy okres próbny. Porównaj oferty i przekonaj się sam! Dowolna modyfikacja grafiki – Edytor HTML i CSS dla webmasterówMożesz dowolnie modyfikować wygląd swojego sklepu najprostszą metodą “przeciągnij i upuść”, tworzyć zaawansowane projekty, dzięki edytorom CSS lub w kilka minut importować gotowe szablony graficzne.
Szablony Comarch e-Sklep

 • Dowolna modyfikacja grafiki – Edytor HTML i CSS dla webmasterów
Możesz dowolnie modyfikować wygląd swojego sklepu najprostszą metodą “przeciągnij i upuść”, tworzyć zaawansowane projekty, dzięki edytorom CSS lub w kilka minut importować gotowe szablony graficzne.

 • Integracja z FreshMail 

To kompleksowe narzędzie do prowadzenia kampanii e-mailowych. Integracja z usługą umożliwia automatyczne przekazywanie adresów e-mail subskrybentów e-sklepu do FreshMail, synchronizację tych adresów z listą adresów w FreshMail oraz proste połączenie konta FreshMail  z Twoim e-sklepem. Skuteczna komunikacja z Klientami e-Sklepu to klucz do sukcesu. Teraz to jeszcze prostsze!

Integracja Comarch e-Sklep z FreshMail


 • Integracja z Trusted Shops

Oprogramowanie Comarch e-Sklep przeszło wstępną certyfikację Trusted Shops, dzięki czemu Sprzedawcy mogą mieć pewność, że ich sklep internetowy jest przygotowany na wypełnianie najważniejszych obowiązków prawnych sprzedawców internetowych. Trusted Shops oferuje e-sprzedawcom bezpieczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb regulamin sklepu z polityką prywatności i aktualizacjami w przypadku zmian przepisów. Przyznaje także znak jakości z gwarancją zwrotu pieniędzy, która pomaga zdobyć zaufanie potencjalnych klientów i obniżyć wskaźnik porzuceń strony. Wiarygodność sklepu wzmacniają również zebrane w systemie Trusted Shops opinie, które dzięki integracji mogą być wyświetlane w Twoim sklepie internetowym.

Integracja Comarch e-Sklep z Trusted Shops


 • Facebook Shop

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce. Przeciętny internauta spędza w tym serwisie codziennie średnio 55 minut. Sklep na Facebooku posiada pełną funkcjonalność sklepu internetowego, dzięki czemu cała oferta produktowa sklepu jest prezentowana w tym serwisie. Uruchamiając Facebook shop jesteś o krok przed konkurentami i zaczynasz sprzedaż tam, gdzie internauci spędzają najwięcej czasu! Co więcej, dzięki integracji Comarch e-Sklep z serwisem Facebook, na stronach sklepu internetowego jest możliwość wyświetlania następujących wtyczek:

• Zaloguj się z Facebookiem • Przycisk „Lubię to” • Box „Lubię to” • Komentarze • Powiąż z kontem Facebook

Integracja Comarch e-Sklep z Facebook Shop


 • Integracja z Allegro 

Umożliwia aktywne uczestnictwo w największym obecnie centrum sprzedaży w Internecie. Interfejs Comarch e-Sklep został przygotowany tak, że bezpośrednio z aplikacji możesz wystawiać i edytować nieograniczoną ilość aukcji na Allegro. Po zakończeniu danej aukcji istnieje możliwość automatycznego wygenerowania zamówienia oraz utworzenia konta w sklepie dla zwycięzcy.

Integracja Comarch e-Sklep z Allegro

 • Integracja z porównywarkami cen

To dobry sposób na szybkie zaistnienie na rynku. Są to serwisy, które zestawiają ze sobą ceny tych samych produktów w różnych sklepach internetowych. Comarch e-Sklep zapewnia prostą integrację z największymi na rynku porównywarkami cen: Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut, Radar, okazje.info, sklepy24.pl.

Porównywarki cen zintegrowane z Comarch e-Sklep


 • Integracja z systemami płatności 

Płatności online to przede wszystkim szybkość i wygoda – a więc komfort dla Klienta. Ta forma płatności jest bardzo często wybierana przez kupujących w sieci. Comarch e-Sklep umożliwia łatwą współpracę z Dotpay, PayU, PayPal, Przelewy24, Multi Transfer, mTRANSFER, PayByNet, eCard, Sofort Banking oraz Payeezy.

Zintegrowane systemy płatności z Comarch e-Sklep


 • Mechanizmy wspierające pozycjonowanie

Aby e-Sklep odniósł sukces musi się dobrze pozycjonować, czyli dosłownie dać się znaleźć w wyszukiwarkach internetowych. Comarch e-Sklep dostarcza wiele możliwości, które pomogą Twoim potencjalnym Klientom znaleźć Twój sklep w Internecie, m.in. przyjazne linki, definiowanie meta danych: tytuł strony, słowa kluczowe, opis, wygenerowanie mapy strony XML dla wyszukiwarki Google, definiowanie pliku robots.txt, makra @ProductName@ oraz @GroupName@ do wynikowego tytułu strony, generowanie mapy strony dla wyszukiwarki Bing.com.

Pozycjonowanie Comarch e-Sklep w Google


 • Narzędzia do raportów i analiz 

e-Sklep posiada wbudowane narzędzie do generowania analiz związanych z towarami, zamówieniami czy kontrahentami. Pozwala to na sporządzanie szeregu raportów, dotyczących np.  towarów najczęściej kupowanych i oglądanych, towarów bez sprzedaży, najlepszych kontrahentów i wartości zamówień w czasie. Ich wnikliwa analiza pozwoli podejmować jeszcze bardziej skuteczne decyzje biznesowe, których skutki będzie można obserwować i oceniać, dzięki ponownej analizie wybranych raportów. Aplikacja jest również w pełni zintegrowana z Google Analytics, co pozwala na prowadzenie bardziej zaawansowanych statystyk, np. badanie ruchu na stronie.

Raporty i analizy w Comarch e-Sklep


 • Pakiet dodatków 

Dla wszystkich, którym zależy na rozwoju własnego sklepu internetowego przygotowaliśmy pakiet rabatów i darmowych usług zebranych specjalnie dla Klientów Comarch e-Sklep. W skład pakietu dodatków wchodzą m.in. darmowe usługi firm z branży e-commerce, pomagające swoim Klientom zwiększać zyski ze sprzedaży internetowej. Zobacz co możesz dostać w pakiecie »

Pakiet dodatkowy do Comarch e-Sklep


Zobacz przykładowy sklep


Zapraszamy