Comarch ERP XL

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL

Planuj produkcję tak, aby zrealizować każde zlecenie w terminie!


Comarch ERP XL

System Comarch ERP XL (zwany dawniej CDN XL) to zintegrowany system informatyczny, który posiada budowę modułową, a funkcjonalności umieszczone są w wielu obszarach, które współpracują ze sobą. Comarch ERP XL jest produktem dostosowanym do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej. Program dedykowany jest zarówno do średnich oraz dużych firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Konfiguracja oraz ilość modułów zostaje dobrana na podstawie analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa. Comarch XL dostępny jest w wersji stacjonarnej (instalowanej na posiadanym komputerze) oraz on-line (SaaS), gdzie dostęp do programu możliwy jest przy użyciu zdalnego dostępu internetowego.

Comarch ERP XL jest systemem działającym w układzie klient-serwer. Wykorzystuje on nowoczesne technologie (m.in. Microsoft SQL Server) zapewniające sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych, a także integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dodatkowe narzędzia dają możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje. Ze względu na swoją unikalność produkt wyróżniono certyfikatem Designer for Microsoft BackOffice.

Oprogramowanie Comarch ERP XL dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne moduły w zależności od aktualnych potrzeb firmy od kilku lat (wg raportu IDC, wg ilości nowych Klientów) jest najczęściej kupowanym systemem ERP w kraju. Obecnie w Polsce korzysta z niego ponad 5000 przedsiębiorstw reprezentujących różne branże. Dlaczego?

Wdrożenia Comarch XL – korzyści

 • wybierając program XL klient otrzymuje gotowe do wprowadzenia rozwiązania biznesowe,
 • jest to system, który został dostosowany do specyfiki wielu rodzajów branż,
 • potwierdzony wzrost efektywności zarządzania – przeczytaj referencje,
 • wdrożenie Comarch XL usprawnia procesy biznesowe – zobacz przykłady,
 • funkcjonalność oprogramowania uwzględnia i usprawnia wszelkie obszary działalności biznesowej przedsiębiorstwa,
 • producent systemu posiada stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku, co daje bezpieczeństwo dotyczące ciągłego rozwoju systemu,
 • świetnie sprawdza się jako program do zarządzania produkcją – przyśpiesza procesy produkcyjne oraz zmniejsza zużycie materiałów i zwiększa jej wydajność.
 • w pełni współpracuje z wszystkimi aplikacjami zewnętrznymi wchodzącymi w skład idei Comarch ERP 4.0 np. aplikacją mobilną dla handlowców, e-sklepem, business intelligence, WMS, DMS, mobilne zarządzanie, mobilny serwis, a także e-sprawozdania i PPK,
 • firma Comarch stworzyła oprogramowanie na podstawie unikalnej wiedzy rynkowej i wieloletniego doświadczenie w branży oprogramowania dla firm.

Wdrażamy i serwisujemy system Comarch XL w Gdańsku, Gdyni i Słupsku oraz oczywiście w Koszalinie gdzie znajduje się nasza siedziba.

Produkcja w Comarch ERP XL

Prawidłowe wdrożenie Comarch ERP XL pozwala na zwiększenie efektywności dotyczącej wykonywania wszelkiego rodzaju działań w firmie. Ponadto dzięki systemowi zwiększa się wydajność pracy i osiągane są lepsze wyniki. Przy użyciu programu przedsiębiorstwo zyska także na skuteczniejszym wykorzystywaniu kanałów sprzedaży, lepszym zarządzaniu logistyką, sprawniejszym wykorzystywaniu zasobów, a także szybszej realizacji zleceń. Dzięki Comarch ERP XL otrzymasz nowe możliwości takie jak:

 • zwiększenie skuteczności sprzedaży i efektywności pozyskiwanie kolejnych klientów,
 • polepszenie jakości obsługi i serwisu obecnych Klientów,
 • zwiększenie skuteczności dotyczącej kontroli kosztów firmy,
 • zautomatyzowanie pracy przedsiębiorstwa,
 • poprawienie produktywności pracowników,
 • błyskawiczny dostęp do zawsze aktualnych danych pochodzących z poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa,
 • sprawne i wygodne zarządzanie produkcją,
 • pełną obsługę gospodarki magazynowej.

Poznaj ceny tego systemu. Comarch ERP XL cennik.

Dowiedz się więcej o tym systemie. Zadaj nam pytanie lub umów się na spotkanie i bezpłatną prezentację już dziś. Odkryj pełnię możliwości i funkcjonalności tego systemu informatycznego!

Zapytaj eksperta

Kontakt

Jako Autoryzowany Comarch Partner posiadamy nie tylko wiele różnych certyfikatów z każdego obszaru kompetencyjnego w zakresie wdrożeń tego systemu ERP dla firm ale również wielu zadowolonych klientów u których świadczymy usługi obsługi i serwisu tego rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie daje pewność naszym klientom, że system zachowa zawsze ciągłość działania a w przypadku awarii zostanie szybko przywrócony do pracy. Nasze doświadczenie przekuwamy w sukces biznesowy naszych klientów. W naszym gronie posiadamy programistów dzięki czemu możemy dopisywać dodatkowe rozwiązania funkcjonalne lub integrować to rozwiązanie z innymi systemami. Przekonaj się już dziś!


Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów? Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.