Comarch iBard

Comarch iBard

Comarch IBARD

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA DANYMI W FIRMIE
  • BACKUP PLIKÓW I BAZ DANYCH – Dzięki prostemu kreatorowi zadań backupu, kopia zapasowa twoich danych przesyłana będzie do chmury w wybranym czasie.
  • SYNCHRONIZACJA – Od teraz wszystkie potrzebne Ci dokumenty masz przy sobie. Edytuj dane na swoim urządzeniu mobilnym a zmiany widoczne będą w czasie rzeczywistym.
  • SZYFROWANIE – Comarch IBARD zapewnia szyfrowanie danych na czas przesyłu oraz umożliwia szyfrowanie danych własnych kluczem, tak by tylko jego posiadacze mogli odczytać dane.
  • BEZPIECZNE UDOSTĘPNIANIE – Przesyłaj pliki do swoich klientów bez ryzyka, że dostaną się w niepowołane ręce. Zarządzaj dostępem do katalogów wśród swoich współpracowników.

Comarch IBARD (dawniej iBard24) to profesjonalna usługa dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać i synchronizować swoje dane w najbezpieczniejszej w Polsce chmurze Comarch. Oferujemy rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych firm oraz dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne.


iBard Ekran
Ekran IBARD

Twoje dane bezpieczne i dostępne na wszystkich urządzeniach

Twórz kopie zapasowe swoich danych (zarówno plików jak i baz danych) dzięki prostemu i intuicyjnemu kreatorowi backupu. Dzięki wielokanałowemu dostępowi: aplikacja desktop, aplikacja www i aplikacje mobilne, twoje dane dostępne są z każdego urządzenia na którym się zalogujesz na swoje konto. Nasze systemy bezpieczeństwa pomagają również na pełną synchronizację danych i szyfrowane udostępnianie plików.

Comarch iBard na iPhone
comarch ibard na iPhone

Bezpieczeństwo

Codziennie przetwarzamy terabajty danych stanowiących tajemnicę handlową, bez której niemożliwe byłoby prowadzenie podstawowej działalności biznesowej naszych Klientów. Mając na uwadze fakt, iż korzystanie z naszych usług wiąże się jednocześnie z najwyższym zaufaniem jakim obdarzają nas Klienci, dokładamy wszelkich starań aby informacje te były należycie chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Jak dbamy o bezpieczeństwo twoich danych?

  • Protokół SSL 128 bit – Szyfrowanie przesyłu danych na linii komputer Klienta – serwery Comarch IBARD, przy wykorzystaniu protokołu SSL 128 bit. Ten sam protokół wykorzystywany jest w komunikacji z serwisami bankowości internetowej, z której każdy z nas korzysta na co dzień.
  • Szyfrowanie AES 256 bit  – Szyfrowanie danych za pomocą algorytmu szyfrującego AES 256 bit. Dane szyfrowane są na komputerze użytkownika przy pomocy wygenerowanego wcześniej klucza szyfrującego, który przechowywany jest lokalnie u Klienta. Nie ma możliwości odszyfrowania danych bez użycia niepowtarzalnego klucza będącego w posiadaniu jedynie użytkownika usługi.
  • Replikacja danych – W naszym rozwiązaniu bazujemy na dwóch macierzach dyskowych – podstawowej i zapasowej. Obie macierze pracują w standardzie raid6, co zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych. Dane z macierzy podstawowej są w czasie rzeczywistym odwzorowywane na równie bezpiecznej i niezawodnej macierzy zapasowej. W praktyce oznacza to, że dane archiwizowane są w dwóch niezależnych od siebie miejscach.
  • Comarch Data Center – Nowoczesne i certyfikowane (m.in. ISO/IEC 27001:2005) centrum danych spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Comarch Data Center pozwala nam przechowywać dane polskich Klientów na terenie naszego kraju.

Zapraszamy

 

Załóż konto