Comarch ERP XL Cennik

Comarch ERP XL Cennik

Comarch ERP XL jest jednym z najczęściej wybieranych systemów klasy ERP. Decydują się na niego firmy z różnorakich branż, które cenią sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo oznaczające ciągłe wsparciem producenta oprogramowania. Pod kątem funkcjonalności oraz dostępnych modułów zdecydowanie przewyższa wiele innych systemów informatycznych. Dlatego też korzysta z niego już ponad 6500 firm w całej Polsce. Zarówno z sektora przemysłowego i produkcyjnego jak również firmy handlowe i usługowe. Chcesz poznać możliwości i ceny Comarch XL? System posiada moduły umożliwiające obsługę:

 1. Produkcji
 2. Handel i dystrybucja
 3. Księgowość
 4. Płace i Kadry
 5. Gospodarka magazynowa (WMS)
 6. Analityka biznesowa
 7. Obieg dokumentów
 8. Serwis
 9. Zarządzanie projektami
 10. E-commerce

Dodatkowo system Comarch ERP XL współpracuje z wieloma aplikacjami zewnętrznymi, które wspierają całość zarządzania przedsiębiorstwem np.:

 • Aplikacja mobilna dla handlowców
 • HRM
 • Comarch BI Point
 • Mobilne zarządzanie

Comarch XL cennik

Cennik systemu Comarch XL nie jest publikowany oficjalnie na stronach internetowych producenta ani Partnerów Comarch. Zostanie Państwu udostępniony po wypełnieniu poniżej znajdującego się formularza. Na podstawie uzyskanych informacji będziemy mogli wykonać wstępną analizę potrzeb oraz przygotować i przedstawić Comarch ERP XL cennik dostosowany do każdego indywidualnego klienta, specyfiki pracy firmy. Należy pamiętać, że sama cena licencji może nie być ostateczną i końcową pod kątem zakupu systemu. Zawsze należy uwzględnić koszty wdrożenia oraz szkoleń oraz ewentualnej dalszej obsługi Comarch XL. Cennik prześlemy po wypełnieniu formularza: