Comarch ERP Optima pakiety promocyjne dla firm

Logo Optima

PAKIETY PROMOCYJNE


PAKIETY PROMOCYJNE DLA FIRM


Pakiet Comarch ERP Optima START Mikrofirma

Comarch ERP Optima START Mikrofirma to doskonałe narzędzie pozwalające na obsługę prostej działalności handlowej lub usługowej. Pakiet umożliwia łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych i zapewnia pełną integracją z dokonywanymi płatnościami.

Comarch ERP Optima START Mikrofirma zawiera:

Comarch ERP Optima START Mikrofirma
Cena netto: 265,-

Pakiet Comarch ERP Optima START Mała Firma

Comarch ERP Optima START Mała Firma to propozycja dla każdej firmy usługowej i większości niedużych firm handlowych poszukujących prostego i intuicyjnego systemu wspierającego sprzedaż i pozwalającego rozliczyć się ze swojej działalności w oparciu o księgę przychodów i rozchodów lub ryczałtu.
Comarch ERP Optima START Mała Firma zawiera:

Comarch ERP Optima START Mała Firma
Cena netto: 505,-
(w chmurze 63,-/miesięcznie)

Pakiet Comarch ERP Optima START Firma

Comarch ERP Optima START Firma to specjalna propozycja dla małej firmy handlowej, która za atrakcyjną cenę otrzymuje kompleksowe rozwiązanie z wydajnym modułem Handel, wspomagającym prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Moduł zapewnia również proste prowadzenie wielu magazynów, automatyczne generowanie faktur z kilku dokumentów magazynowych, kompletacje towarów, obsługę opakowań kaucyjnych i zamienników. Dodatkowo pakiet zawiera łatwy w obsłudze moduł fakturujący. W pakiecie dostępny jest moduł CRM, który zapewnia rejestrację kontaktów i zadań. Moduł Kasa/Bank usprawnia analizę i prognozowanie przepływów finansowych oraz ich windykację.
Comarch ERP Optima START Firma zawiera:

Comarch ERP Optima START Firma
Cena netto: 1 705,-
(w chmurze 151,-/miesięcznie)

Pakiet może być zakupiony tylko jako pierwszy zakup Comarch ERP Optima. Oferta specjalna, nie łączy się z innymi promocjami.
Wszystkie ceny netto bez podatku VAT 23%.

Masz pytania, jesteś zainteresowany(a) bezpłatną prezentacją. Zapraszamy!

Kontakt