Comarch TNA

Comarch TNA


NOWOCZESNY SYSTEM REJESTRACJI CZASU PRACY

Comarch TNA (Time and Attendance) to nowoczesny system rejestru czasu pracy oparty o współpracę autorskiej aplikacji mobilnej z urządzeniami Comarch TNA Gateway.

PROSTE ZARZĄDZANIE CZASEM PRACY W FIRMIE

Comarch TNA to niedrogi we wdrożeniu system rejestracji czasu pracy. Konfiguracja usługi umożliwia pełne uwzględnienie potrzeb Twojej firmy. Do sprawnego działania systemu potrzebne jest urządzenie Comarch TNA Gateway oraz aplikacja na telefonie pracownika. Urządzenie Comarch TNA Gateway umieszczone we wszystkich miejscach wejścia/wyjścia do Twojej firmy pozwala na rejestracje obecności w pracy. Rozwiązanie może działać samodzielnie lub z innymi systemami Comarch. Możliwa jest również integracja z rozwiązaniami innych firm. Wybierając Comarch TNA poprawisz dyscyplinę w miejscu pracy oraz zwiększysz efektywność. Czytelne raporty generowane w systemie pozwolą Ci na zarządzanie obecnością pracowników. Narzędzie to również intuicyjny kanał komunikacji służący do zgłaszania delegacji, urlopów, obecności/nieobecności dzięki któremu uprościsz obieg informacji w miejscu pracy. Usprawnij zarządzanie czasem pracy w Twojej firmie!

JAK DZIAŁA COMARCH TNA?

Urządzenie Comarch TNA Gateway nadaje identyfikator, który po odczytaniu przez aplikację zainstalowaną na telefonie komórkowym (z systemem Android lub iOS) jest rejestrowany jako aktywność pracownika, wejście lub wyjście z miejsca pracy. urządzenie comarch tna gateway
Urządzenie Comarch TNA Gateway Plus działa zarówno z aplikacją mobilną jak i kartami zbliżeniowymi. Karta umożliwia bezprzewodowy odczyt unikalnego identyfikatora emitowanego przez urządzenie. Wystarczy zbliżyć kartę do urządzenia, aby z dokładnością co do sekund zarejestrować wejścia lub wyjścia z miejsca pracy.
urządzenie comarch tna gateway plus

Cennik

Proponujemy jednolity i prosty plan cenowy, który można dopasować do potrzeb Klienta, zapewniając również niskie koszty wdrożenia i utrzymania.

ProduktyCena Netto
Comarch TNA Start***250,-***
Pakiet 20 Pracowników***55,-***
Pakiet 100 Pracowników***150,-***
Comarch TNA Gateway*** 400,-*** 
Comarch TNA Gateway Plus*** 690,-*** 

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy!

Kontakt