Kompix Konektor

KOMPIX KONEKTOR


Kompix Konektor

Aplikacja KOMPIX Konektor pozwala na łączenie innych systemów informatycznych z aplikacjami Comarch lub wprowadzanie danych bezpośrednio do systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL w sposób niedostępny w samej aplikacji. Połączenie takie pozwala, w zależności od potrzeb, na import/eksport danych pomiędzy łączonymi systemami.


Kompix Konektor XL Rejestracja produkcji

Jest to dodatek do modułu Produkcja systemu Comarch ERP XL, która posiada następujące możliwości:

  • Seryjne uruchamianie / zamykanie realizacji
  • Możliwość równoległej pracy operatorów na tym samych czynnościach planowanych
  • Możliwość podjęcia równoległej pracy na tym samej realizacji przez innego operatora
  • Generowanie dokumentów RW i PW ze stosownym powiadomieniem jeśli nie mogły zostać wygenerowane np. braki w stanie magazynowym
  • Zmniejszenie ilości wymaganych licencji na moduł produkcja i licencja stanowiskowa do 1
  • Planista / Technolog może zamknąć trwające realizacje
  • Obsługa skanera
  • Obsługa wyrywkowej kontroli jakości po zakończeniu realizacji
  • Rozszerzalność
Kompix Konektor dla Comarch ERP XL do rejestracji produkcji

KOMPIX Konektor OPTIMA <-> Magento

– to łącznik pomiędzy Comarch ERP Optima a sklepem internetowym Magento.

Aplikacja pozwala na prezentację klientowi końcowemu w sklepie internetowym faktycznych stanów magazynowych w oparciu o stany magazynowe w Opt!mie. Pozwala również na synchronizację kartotek towarów i kontrahentów oraz przenoszenie dokumentów – faktur sprzedaży i paragonów z Magento do Optimy.

Dowiedz się więcej o Kompix Connector Magento

Kompix Konektor Magento do Comarch ERP Optima

KOMPIX Konektor SUS -> Optima

– łącznik pomiędzy systemem SUS obsługującym węzły betoniarskie a Comarch ERP Optima.

Program pozwala na import wydań określonego betonu zrealizowanych w systemie SUS jako pary dokumentów PW/ WZ w Optimie. Receptury w systemie SUS kojarzone są z kartami towarowymi w Optimie na podstawie kodu lub atrybutu. Ewnetualne niezgodności  są raportowne – przykład poniżej.

Kompix Konektor SUS do Comarch ERP Optima

KOMPIX Konektor Scalex 2000 -> Optima

Program SCALEX 2000 przeznaczony jest do obsługi systemów wagowych do statycznego ważenia pojazdów. Program KOMPIX Connector pozwala na automatyczny import dokumentów WZ z systemu Scalex 2000 do Comarch ERP Optima. Daje to możliwość pełnego odzwierciedlenia ważeń w Optimie (numery pojazdów trafiają do Optimy jako atrybut dokumentu WZ), dalszego fakturowania i księgowania zaimportowanych dokumentów.

Kompix Konektor SCALEX do Comarch ERP Optima

KOMPIX Konektor CES -> Optima

Program CES również jest przesznaczony obsługi systemów wagowych do statycznego ważenia pojazdów. Program KOMPIX Connector CES działa na takiej zasadzie jak KOMPIX Connector Scalex 2000​.

Kompix Konektor CES do Comarch ERP Optima

KOMPIX Konektor PIUSI Self Service-> Optima 

Konwerter przenosi informacje o wydaniach z dystrubutorów paliw do Optimy tworząc dla każdego wydania osobny dokument WZ.

Kompix Konektor Self Service do Comarch ERP Optima

KOMPIX Konektor Optima -> eRozrys

Usługi systemu Microsoft Windows współpracująca z Comarch ERP Optima działająca cyklicznie według ustawionych wartości. Usługa wykonuje eksport towarów, ich wybranych danych oraz zdjęć. Dane towarów zapisywane są w postaci pliku XML, natomiast zdjęcia do pierwotnej postaci plików jpg, png. Po zapisaniu wszystkich informacji usługa wysyła zapisane pliki na serwer FTP skąd zostają wczytane do eRozrysu.


KOMPIX Konektor Optima -> WWW

Jest aplikacją, stroną internetową łączącą Comarch ERP Optima ze stroną www klienta. Łączenie polega na przygotowaniu strony/podstrony na wzór strony internetowej klienta, która będzie zawierać wybrane dane pobrane z systemu ERP np. na podstawie id kontrahenta, które będzie przekazywany w linku URL na stronie będą wyświetlane dane binarne z nim powiązane.

Kompix Konektor WWW zintegrowany z Comarch ERP Optima

JEŚLI POTRZEBUJĄ PAŃSTWO DODATKOWYCH FUNKCJI W SWOICH APLIKACJACH - ZAPRASZAMY.

 

Kontakt