Kasy fiskalne Koszalin

KASY FISKALNE

elzab koszalin

Oferta kas fiskalnych:

 

Kasy systemowe

Systemowe kasy fiskalne produkowane przez firmę ELZAB to gwarancja bezawaryjnej pracy. Każdy model systemowej kasy fiskalnej opracowany został w taki sposób, by zapewnić operatorowi maksymalną wygodę i ergonomię podczas pracy. W naszych kasach systemowych można zapisać co najmniej 20 tysięcy produktów, których ceny mogą być ustalone w aż 8 walutach.  Gwarantujemy doskonałą jakość wykonania, która przełoży się na niezawodne działanie sprzętu przez wiele lat eksploatacji. W naszej ofercie od dłuższego czasu znajdzie Państwo także kasy fiskalne Posnet.

Kasy fiskalne Koszalin
Średnie kasy fiskalne

Kasy średnie

Kasy fiskalne segmentu średniego ELZAB to urządzenia, które znajdą swoje zastosowanie szczególnie w mniejszych sklepach spożywczych, warzywnych, cukierniach, w kwiaciarniach oraz małej gastronomii typu bar, pub, pizzeria. Modele tego typu posiadają podtrzymanie akumulatorowe i mogą być także zasilane z gniazdka zapalniczki samochodowej. Dzięki temu sprawdzają się na bazarach czy targowiskach. Kasy fiskalne ELZAB segmentu średniego pozwalają na współpracę nawet z kilkoma wagami, obsługę kart rabatowych oraz systemów lojalnościowych. Za ich pomocą możliwe jest również udzielanie rabatów automatycznych. Te funkcje są chętnie wykorzystywane w warsztatach samochodowych, zakładach rzemieślniczych czy na stoiskach w pasażach galerii handlowych. Oferujemy również kasy fiskalne firmy Posnet! Zapraszamy do naszego biura w Koszalinie po więcej informacji!

Kasy małe

Małe i proste w obsłudze kasy fiskalne ELZAB to idealne rozwiązanie dla usługodawców i niewielkich placówek handlowych. Mała kasa fiskalna to urządzenie najczęściej wybierane przez właścicieli małych sklepów oraz osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w biznesie. Często spotykane na bazarach, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, w małych sklepach, cukierniach, piekarniach, w salonach SPA, solarium, klubach fitness, kwiaciarniach, w punktach serwisowych i naprawczych, kantorach, lombardach czy zakładach kamieniarskich i pogrzebowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kasy fiskalne innego znanego producenta firmy Posnet.

Elastyczne definiowanie klawiszy, wymienna wkładka klawiatury (dotyczy tylko ELZAB Mini i Mini E) z możliwością opisu produktu czy też klawisz umożliwiający szybką sprzedaż to tylko niektóre z wielu funkcji, jakie posiadają nasze małe kasy fiskalne. Ponadto kompaktowe wymiary i ergonomiczny kształt pozwalają na łatwe utrzymanie kasy w czystości.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie kas fiskalnych, wówczas zapraszamy do naszego biura w Koszalinie.

Małe kasy fiskalne Koszalin
Mobilne kasy fiskalne

Kasy mobilne

Nowoczesne i uniwersalne przenośne kasy fiskalne, to idealne rozwiązanie zarówno dla segmentu usług, jak i niewielkich placówek handlowych, których baza towarowa nie przekracza 3000 produktów lub usług. Wyjątkowo popularne się wśród przedstawicieli takich zawodów, jak: lekarz, stomatolog, weterynarz, prawnik, notariusz, adwokat, a także w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, w biurach doradztwa podatkowego i rachunkowo-księgowych czy w małej gastronomii (puby, pizzerie, bar) i sklepie internetowym.

Baterie o dużej pojemności pozwalają na długotrwałe działanie. Zaś funkcja wymiany akumulatora sprawia, że mogą pracować nieprzerwanie. Odpowiednio zaprojektowana, a następnie testowana obudowa sprawdza się także w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Dotykowa klawiatura pozwala na obsługę kasy fiskalnej nawet w rękawiczkach. Jeśli chcesz poznać inne urządzenia fiskalne po prostu kliknij w ten link.

KOMPIX – dostarczamy najlepsze kasy fiskalne w Koszalinie!

Masz pytania? jesteś zainteresowany(a) bezpłatną prezentacją?

Kontakt