Komputery Koszalin

KOMPUTERY KOSZALIN


W naszej ofercie znajdą Państwo komputery oraz serwery markowych producentów takich jak HP, DELL, Fujitsu, Lenovo, Acer, Asus,  jak również przygotowywane przez nas, oparte o procesory Intel dedykowane do zastosowań biznesowych:

  • komputery biurowe do aplikacji biznesowych (MS Office, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, OptiMed24);
  • notebooki biznesowe
  • komputery dedykowane dla wymagających użytkowników (np. serwery baz danych MS SQL dla małych sieci, placówek medycznych itp.) zapewniające większe bezpieczeństwo danych;
  • komputery dla projektantów CAD;
  • inne rozwiązania dobrane do potrzeb użytkowników.

Komputery Intel Koszalin

Wydajne komputery oparte o najnowsze procesory Intel z serii Core i3/i5/i7/i9 wraz z szybkimi dyskami SSD to gwarancja wydajnej pracy. Optymalne konfiguracje pozwalają na zastosowanie szybkich komputerów tam, gdzie wydajność komputera przekłada się wprost na wydajność pracy, a wersji ekonomicznych do zastosowań mniej wymagających.

Jeśli szukasz komputera w Koszalinie to dobrze trafiłeś! Doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszego komputera na Twoją kieszeń.

 

 

 

 

Komputery Koszalin

Obecnie coraz częściej w firmach wykorzystywane są laptopy zamiast klasycznych komputerów stacjonarnych. Jednak wielu pracowników ceni je sobie za większą wydajność i możliwości. Laptopy mają tą zaletę, że mogą działać przez jakiś czas po odpięciu od prądu. Są lekkie, przenośne i wydajne. Dzięki temu zyskują na coraz większej popularności. A Ty co wybierzesz komputery stacjonarne czy laptopa?

Komputery Acer Koszalin
Komputery Asus Koszalin
Komputery Dell Koszalin
Komputery Lenovo Koszalin

JEŚLI POTRZEBUJĄ PAŃSTWO DOPASOWANYCH KONFIGURACJI - ZAPRASZAMY.

Kontakt