STM Sp. z o.o.

STM Złocieniec

Złocieniec, dn. 26-09-2011

Firma STM została założona w 1978 r., a jej siedziba mieści się w miejscowości Złocieniec. Naszą specjalizacją w tym okresie była naprawa i remont urządzeń rozlewniczych, pracujących w rozlewniach na terenie całej Polski. W miarę rozwoju i otwierania na nowe rynki, oferta firmy STM poszerzyła się o montaż linii rozlewniczych do wydajności 6 000 but/godz.

Przedmiotem działalności firmy STM ze Złocieńca jest projektowanie oraz produkcja linii rozlewniczych, maszyn rozlewniczych i urządzeń towarzyszących, służących do wyrobu, rozlewu i pakowania wszelkiego rodzaju napojów i innych płynów.

W ofercie, zależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów, znajdują się pojedyncze maszyny rozlewnicze, jak i całe linie rozlewnicze, połączone z kompleksowym doradztwem, obejmującym sposób ich usytuowania, a także dobór poszczególnych elementów.

W 2009 roku w podjęliśmy decyzję o zakupie nowego, zintegrowanego oprogramowania do obsługi działu księgowego, kadr i płac oraz magazynu. Opierając się na wysokiej renomie producenta i rekomendacji biura rachunkowego wybraliśmy do naszego biura w Złocieńcu system Comarch ERP Optima. Wdrożony został moduł księgowy, kadrowo-płacowy oraz sprzedaż i magazyn. Obecnie używamy 5 stanowisk programu. Bieżącą obsługę serwisową w zakresie oprogramowania i sprzętu zapewnia nam koszalińska firma KOMPIX.

Zaawansowane możliwości Comarch Optima takie jak automatyczne księgowania, elektroniczna komunikacja z bankami czy możliwość pracy zdalnej, w znacznym stopniu ułatwiają nam pracę. Nasze potrzeby rosną więc program uzupełniany jest przez obsługującego nas Partnera o niezbędne w naszej firmie dodatkowe elementy (dodatkowe raporty, funkcje, blokady i filtry). W obecnym kształcie program zaspokaja w większości nasze potrzeby.

Wdrożone moduły:

  • Comarch ERP Optima Księga Handlowa Plus 1 st.
  • Comarch ERP Optima Kasa/Bank Plus 5 st.
  • Comarch ERP Optima Środki Trwałe 1 st.
  • Comarch ERP Optima Kadry i Płace 1 st.
  • Comarch ERP Optima Handel 4 st.
  • Comarch ERP Optima Obieg Dokumentów 2 st.
  • Comarch ERP Optima CRM 2 st.
  • Comarch ERP Optima Analizy 1 st.

Dane firmy:
STM Spółka z o.o.
ul. Piaskowa 12
78 – 520 Złocieniec
www.stm-pack.com

Podpisano
Jolanta Gertchen
Referencje za wdrożenie Comarch ERP Optima od STM Złocieniec - strona 1 Referencje za wdrożenie Comarch ERP Optima od STM Złocieniec - strona 2