Sieci komputerowe dla ośrodków

Sieci WiFi dla firm, hoteli, pensjonatów oraz obiektów gastronomicznych

Zajmujemy się projektowaniem sieci bezprzewodowych dla firm (biur, magazynów, hal produkcyjnych), ośrodków wczasowych, pensjonatów, hoteli. Prace wykonujemy m.in. na terenie Koszalina, Słupska, Darłowa, Kołobrzegu, Sławna, Szczecinka i Białogardu. Rozmieszczenie urządzeń planujemy na podstawie planów budynków oraz pomiarów które wykonujemy przed rozpoczęciem projektu.

Minimalistyczny design

Urządzenia sieci WiFi

Zasilanie PoE

Zasilanie PoE umożliwia transmisję danych i zasilania jednym przewodem, co znacząco obniża koszty montażu.

Szybkie wdrożenie

Instalacja Plug and Play i intuicyjna konfiguracja zapewniają szybki montaż urządzeń.

Wdrożenia sieci WiFi

Duży zasięg urządzeń

Producent w specyfikacji urządzenia podaje za maksymalny zasięg sygnału 183m, jest to jednak zasięg teoretyczny w otwartej przestrzeni bez uwzględnienia przeszkód mogących zakłócić sygnał

Zasięg sieci WiFi

Dwuzakresowe połączenie Wi-Fi

Urządzenia obsługują do 300 Mbps dla pasma 5 GHz i do 450 Mb/s dla pasma 2,4 GHz

Pasmo sieci WiFi

Wiele sieci WiFi

Urządzenia UniFi dają możliwość tworzenie do 4 sieci WiFi z jednego urządzenia, w praktyce oznacza to możliwość tworzenia osobnych sieci dla gości i dla pracowników.

Sieć WiFi dla gości

Bezpłatne oprogramowanie

Oprogramowanie UniFi ® Controller dostarczane jest w pakiecie ze sprzętem UniFi AP bez dodatkowych opłat – bez oddzielnego oprogramowania, licencji lub opłaty za wsparcie.

Oprogramowanie sieci WiFi

Zarządzanie całą siecią Wi-Fi z jednego miejsca

Oprogramowanie UniFi ® Controller to wydajny, firmowy , bezprzewodowy silnik programowy. Pojedynczy kontroler UniFi działający w chmurze może zarządzać wieloma sieciami.

Zarządzanie siecią WiFi
Sieć WiFi dla firm, hoteli, pensjonatów

Zaawansowane funkcje oprogramowania

Intuicyjna i niezawodna konfiguracja, kontrola i monitorowanie wszystkich urządzeń z jednego programu Niestandardowe mapy Przesyłaj niestandardowe obrazy mapy w celu wizualnego przedstawienia Twojej sieci bezprzewodowej. Grupy WLAN Skorzystaj z grup WLAN, aby elastycznie konfigurować duże wdrożenia i umożliwić bezprzewodowe połączenie między punktami dostępowymi, aby rozszerzyć zasięg.

Masz pytania? jesteś zainteresowany(a) bezpłatną prezentacją?

Kontakt