Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima Menu

Comarch ERP Optima

Comarch Optima
Program Comarch ERP Optima to aplikacja stworzona na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw niezależnie od branży. Program zbudowany jest ze zintegrowanych modułów, które wykonują działania na wspólnej bazie danych, a każdy z nich obsługuje inny obszary działalności firmy. Moduły dostępne w Comarch Optima tworzą całość, co oznacza, że dokumenty, które wprowadzono przy użyciu jednego z modułów są automatycznie dostępne w pozostałych. Dzięki takiej budowie praca firmy zostaje znacznie przyspieszona i zautomatyzowana, a kadra zarządzająca ma możliwość wykonania różnego rodzaju analiz na podstawie wprowadzonych danych. Wielomodułowa budowa Comarch Optima umożliwia rozbudowę oprogramowania o kolejne moduły, na które zapotrzebowanie może wzrosnąć wraz z rozwojem firmy. Poniżej przedstawione moduły tego programu można dobierać swobodnie, zależnie od potrzeb firmy, a każdy z nich to inny zakres funkcjonalności.

Moduły Comarch ERP Optima

Program pracuje w środowisku Windows i został stworzony w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Comarch Optima umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej oraz pracę w sieci, czyli na wielu komputerach. Dzięki budowie składającej się z modułów daje możliwość elastycznego dopasowania do potrzeb klienta, a ergonomiczny i przyjazny interfejs sprawia, że praca na tym programie jest prosta i przyjemna. Producent oprogramowania stosując najwyższe standardy jakości i dbałości o szczegóły zapewnia ciągłą zgodność systemu ze zmieniającymi się przepisami prawa. Kilka razy rocznie wypuszczane są nowe wersje tego systemu. Na bieżąco informujemy o tym na naszej stronie. Poznaj możliwości tego systemu dzięki bezpłatnej prezentacji lub testom wersji demo. Można ją pobrać klikając w poniższy przycisk.

Comarch ERP Optima Kołobrzeg

Skuteczne decyzje potrzebują właściwej informacji, która dzięki zintegrowanym modułom w Comarch Optima może zostać pozyskana na podstawie kompleksowej analizy danych z różnych obszarów działania firmy. Pozwala to na obserwowanie pewnych ogólniejszych procesów i trendów. Właściwa analiza daje dostęp do konkretnych informacji, które mogą pomóc w podjęciu decyzji mogących wpłynąć na rozwój firmy. Comarch ERP Optima BI

Comarch ERP Optima Analizy BI

Używanie arkuszy kalkulacyjnych w Excel dla małych i średnich przedsiębiorstw nie jest już wystarczające, w przypadku podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Firmy posiadają ogromne ilości informacji, które muszą przeanalizować jeśli chcą odkryć, co zwiększa sprzedaż. Gromadzą szczegółowe dane dotyczące poszczególnych klientów, a także wprowadzają nowe kanały sprzedaży, czy zwiększają ilość produktów, co powoduje ciągłe przybywanie danych.

W takim przypadku rozwiązaniem jest Comarch ERP Optima Analizy BI, które są narzędziem służącym do budowy raportów i analiz na podstawie informacji wprowadzonych do systemu. Moduł Analizy BI stworzono z myślą o małych i średnich firmach, w których właścicielom oraz osobom zarządzającym dostarcza niezbędnych informacji służących do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki możliwości wykonania analiz i porównania danych w Business Intelligence firma oszczędza czas i może działać efektywniej. Dane przetwarzane są w technologii in-memory co oznacza, że analizy biznesowe możesz mieć na bieżąco. Nie musisz czekać na przeliczenia w nocy aby dane uzyskać dopiero rano.

Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów Comarch Optima w Koszalinie, Kołobrzegu, Darłowie, Białogardzie, Sławnie, Szczecinku i Gdańsku!

System Comarch ERP Optima dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej (instalacja na komputerze lub serwerze) lub w wersji online (dostępny przez przeglądarkę). Wersja ta umożliwia na praktycznie nieograniczony dostęp do wszystkich modułów. Uruchom bezpłatną wersję demo lub skontaktuj się z nami.

Zapraszamy – Kompix – Comarch Partner!

Masz pytania, jesteś zainteresowany(a) bezpłatną prezentacją.

Zapraszamy!