Serwery Koszalin

SERWERY KOSZALIN


Serwery – kto potrzebuje?

Serwery Intel Xeon KoszalinWiele firm kupując pierwsze komputery nie planuje zakupu serwera. W miarę rozwoju przedsiębiorstwa wraz z zakupem kolejnych zestawów komputerowych okazuje się, że dotychczasowa sieć okazuje się zbyt mało wydajna i kłopotliwa w działaniu. Wymagania współczesnego biznesu są bowiem coraz większe.
Jest to odpowiedni moment na zakup wydajnego serwera, który przejmie na siebie ciężar obsługi baz danych, połączy oddziały firmy (praca terminalowa) i umożliwi dostęp zdalny dla pracowników w terenie, zapewni możliwość efektywnego gromadzenia informacji wraz z ich archiwizacją, a także zapewni szereg dodatkowych usług.
Oferowane przez nas serwery (Dell, Lenovo i NTT) i komputery zapewniają użytkownikom wysoką wydajność, innowacyjne rozwiązania, jakość uznanych i sprawdzonych podzespołów, przy zachowaniu optymalnego stosunku ceny do wydajności. Zastosowanie komponentów wysokiej klasy, starannie dobrana i przetestowana konfiguracja, gwarantują wysokie walory użytkowe sprzętu. Nowoczesne technologie stosowane w tych serwerach ułatwiają zarządzanie i administrację sprzętem oraz redukcję kosztów obsługi.
Każda firma potrzebuje sieci komputerowej i rozwiązań informatycznych pozwalających na optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów. Stały i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa możliwy jest obecnie tylko przy zastosowaniu odpowiednio dobranych rozwiązań sieciowych i oprogramowania najwyższej jakości. Dostarczamy serwery w Koszalinie, Słupsku, Darłowie, Kołobrzegu, Sławnie, Szczecinku lub Białogardzie.
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno serwery ekonomiczne (już od kilku tysięcy złotych) po rozwiązania wieloprocesorowe zapewniający najwyższą wydajność. Zawsze dobieramy najbardziej odpowiednie serwery dla Państwa potrzeb.

Serwery Dell Koszalin

Serwery Dell

Serwery Fujitsu Koszalin

Serwery Lenovo Koszalin

Serwery NTT Koszalin


JEŚLI POTRZEBUJĄ PAŃSTWO DOPASOWANYCH KONFIGURACJI - ZAPRASZAMY.

Kontakt