Dodatki do systemów Comarch ERP

DODATKI DO SYSTEMÓW COMARCH ERP


Systemy Comarch ERP posiadają pewne określone przez producenta funkcjonalności. Spełniają one większość potrzeb przedsiębiorców, wymagając jedynie odpowiedniej konfiguracji przy założeniu, że system został odpowiednio dobrany do specyfiki pracy klienta.

Co w przypadku, gdy firma potrzebuje rozwiązań dodatkowych, które zostaną dopasowane do specyficznych potrzeb swojej działalności? Takie przypadki zdarzają się często ponieważ znaczna część firm działa według ustalonych procedur, które wymagają odzwierciedlenia w systemie ERP, który nie zawsze posiada wymaganą funkcjonalność. W tej sytuacji pojawia się zadanie dla programistów, którzy wiedzą jak działa dany system ERP oraz w jaki sposób stworzyć do niego dodatkowe rozwiązanie. Jako wieloletni Autoryzowany Comarch Partner przygotowaliśmy wiele ciekawych integracji do systemów Comarch Altum, Comarch XL i Comarch Optima.

Nasz zespół składa się nie tylko z wdrożeniowców, serwisantów oraz doradców, ale także programistów, którzy odpowiedzialni są za tworzenie różnego rodzaju dodatków informatycznych. Zadaniem tworzonego oprogramowania jest uzupełnienie funkcjonalności systemów ERP i dostosowanie do indywidualnych wymagań każdego klienta. Stanowią one m.in. pomost, dzięki któremu w szybki i sprawny sposób wymienisz dane, uzyskasz interesujący Cię raport lub przeprowadzisz analizę.

Jeśli potrzebujesz dodatków do systemów ERP i nie tylko skontaktuj się z nami. Oferujemy profesjonalne, skuteczne i terminowe wdrożenia systemów Comarch.

Kompix Koszalin – Comarch Partner

Masz pytania? jesteś zainteresowany(a) bezpłatną prezentacją?

Kontakt