Przetwarzanie danych

  Dzień dobry!

  Potrzebujemy Twojej zgody, aby pozostać z Tobą w kontakcie i móc przesyłać Ci ważne informacje dotyczące naszych nowości i promocji. Chcemy, abyś miał dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu zarządzania firmą i nowoczesnych rozwiązań IT dla biznesu, którą udostępniamy podczas bezpłatnych webinarów i konferencji (w tym we współpracy z firmą Comarch SA).

  Prosimy podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail i telefon oraz nazwę firmy, a zaznaczając poniższe pola poinformuj nas, w jaki sposób mamy się z Tobą kontaktować.
  Zgadzam się na kontakty przedstawicieli firm: PUH Kompix Krzysztof Przybysz, KOMPIX Spółka z o.o. na wskazany adres e-mail w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  Zgadzam się na kontakty przedstawicieli PUH Kompix Krzysztof Przybysz, KOMPIX Spółka z o.o. na wskazany numer telefonu w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

  Poniższa zgoda na newsletter od KOMPIX oznacza:
  najświeższe informacje o planowanych szkoleniach, webinarach i konferencjach
  wyczerpujące wiadomości o nowych wersjach naszych programów – wraz z opisem nowych funkcjonalności
  bieżący monitoring zmian prawnych, które będą dotyczyć Państwa firmy
  priorytetowy dostęp do atrakcyjnych promocji

  Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez powyższe firmy w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.
  Dane NIE zostaną przekazane innym podmiotom.
  Wystarczy, że uzupełnisz imię i nazwisko, adres e-mail i telefon oraz nazwę firmy, potwierdzisz zgody i klikniesz „Prześlij”!

  Nasze Zasady ochrony danych osobowych

  Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe.