Comarch Altum

Comarch Altum

Comarch Altum

Zwiększaj sprzedaż działając wielokanałowo!

Comarch Altum


Comarch Altum

Jeżeli w firmie, którą kierujesz niezbędne jest zastosowanie indywidualnego podejścia ze względu na jej specyfikę proponujemy wdrożenie oprogramowania Comarch Altum. Jest to nowoczesny systemem, który znajdzie zastosowanie w:

  • Firmach zagranicznych,
  • Sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych,
  • Przedsiębiorstwach usługowo handlowych posiadających strukturę jednoodziałową i rozproszoną,
  • Organizacjach, które zarządzają wieloma firmami.

System obsługuje wiele języków, dzięki czemu jest doskonale dostosowany do specyfiki firm międzynarodowych. W Comarch Altum zawarto elementy, które wyróżniają go na tle innych systemów ERP. Wśród nich znajdują się mechanizmy, dzięki którym możliwa jest automatyzacja rutynowych czynności (BPM), a także narzędzia znacznie ułatwiające podejmowanie decyzji opierając się na analizach i prognozach (Business Intelligence).

Jeśli szukasz innowacyjnego i nowoczesnego rozwiązania, które będzie można dostosować do wszystkich procesów biznesowych w swoim przedsiębiorstwie – wybierz Comarch ERP Altum. Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną prezentację lub zadaj nam pytanie.

Comarch Altum Koszalin, Gdańsk

Program Comarch Altum został udostępniony także w modelu usługowym co oznacza, że uiszczając comiesięczną opłatę za abonament nabywca otrzymuje nieograniczony dostęp do oprogramowania przy użyciu przeglądarki internetowej. Comarch ERP Altum to obecnie najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjnych z systemów klasy ERP tworzonych przez krakowską firmę Comarch S.A., której partnerem jesteśmy od kilkunastu lat.

Miasta, w których najczęściej wdrażamy i obsługujemy klientów w zakresie Comarch Altum – Gdynia, Gdańsk, Koszalin oraz Słupsk.

Kompix – Partner Comarch ERP Altum – wdrożenia, szkolenia i serwis.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.


Funkcjonalność Comarch ERP Altum

Finanse i księgowość

Moduł, dzięki któremu możliwa jest automatyzacja księgowania za pomocą schematów księgowych i opisów analitycznych. Pozostałą funkcjonalnością zawartą w module jest kontrola płynności finansowej, rejestry VAT, rejestry walut, operacje i raporty kasowo-bankowe oraz zestawienia księgowe.

Handel

Moduł umożliwia wykonanie analizy sprzedażowej, wprowadzania cenników oraz promocji. Zawiera CDN Retail służący do sprzedaży detalicznej oraz obsługę wielowalutowości i wielojęzyczności dla kart towarów. Prowadź sprzedaż i magazyn szybko sprawnie oraz wygodnie.

Logistyka

Moduł pozwalający na śledzenie w czasie stanów magazynowych, partii, rezerwacji, zamówień oraz braków. Posiada funkcjonalność do obsługi spedycji, prognozowania stanów i automatycznego generowania zamówień oraz wielocechowości towarów. Szerokie możliwości funkcjonalne pozwalają na prowadzenie gospodarki magazynowej w praktycznie każdej firmie.

E-Commerce

Moduł odpowiedzialny za obsługę modelu B2B i B2C oraz współpracę z porównywarkami cen i Allegro. Umożliwia zautomatyzowanie ścieżki logistycznej, śledzenie ścieżki realizacji zamówień oraz zdalną obsługę sieci sprzedaży. W pełni zintegrowany z gospodarką magazynową prowadzoną w systemie Comarch Altum.

CRM

Moduł służy do zarządzania kontaktami jak i również ewidencji kontaktów z klientami. Posiada wbudowany kalendarz, który został zintegrowany z Microsoft Outlook oraz znacznie ułatwia zarządzanie spotkaniami i zadaniami. Dostęp do modułu dostępny jest również przy użyciu przeglądarki internetowej.

Business Inteligence

Moduł systemu Comarch ERP Altum zawierający narzędzie analityczne, które pozwala na wizualizację danych przy użyciu tabel, wykresów i map. Dzięki analizom operator może zapoznać się z kluczowymi wskaźnikami efektywności i budżetowania oraz szczegółowymi danymi dotyczącymi obszarów finansowych, księgowych oraz sprzedażowo-logistycznych.

Business Process Management

Moduł, w którym znajduje się graficzny edytor Workflow służący do modelowania procesów biznesowych, których przebiegi można śledzić graficznie. W module znajduje się także skrzynka pracownika tworzona dla zadań i wiadomości oraz prekonfigurowalny zestaw procesów specjalistycznych dla określonych branż.

Comarch Mobile

Moduł, dzięki któremu możliwa jest obsługa i zautomatyzowanie pracy zdalnej oraz generowanie raportów. Ponadto pozwala na uzyskanie dostępu do danych z dowolnego miejsca o dowolnej porze.


Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów? Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.